Flori Mumajesi po i kalon ditët e karantinimit nën shoqërinë e Report Tv, bën apelin e rëndësishëm (VIDEO)

Ashtu si të gjithë artistët e tjerë, edhe Flori Mumajesi, tashmë i vetë karantinuar, publikon video të ndryshme nga shtëpia e tij. 

Paraditen e sotme Flori e ka kaluar nën shoqërinë e Report Tv, duke ndjekur raportimin live të gazetarit Arsen Rusta lidhur me mbipopullimin e rrugëve, specifikisht te '21 dhjetori', dhe ngritur njëkohësisht shqetësimin se njerëzit nuk po 'tregohen të bindur', duke thyer rregullat e karantinimit. 

"Një xhiro për qejf sot do na kushtojë shumë nesër" apelon këngëtari. 


Lajmi kryesor:

Artistët shqiptarë mesazhe optimizmi nga vetë karantinimi: Nuk e paskemi kuptuar çfarë kemi humbur...(VIDEO)


D.M./B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se po shkojmë drejt një izolimi të dytë?×

Lajmi i fundit

John

Përkujtohen në një ditë Pavarësia dhe gafa e Bashës: Flamuri i Kastriotëve u ngrit për herë të parë në kështjellën e tyre më 28 nëntor 1944 (Video)