Formacionet/ Manchester City i frikshëm, Inzaghi i beson Dzekos në sulm

Formacionet/ Manchester City i frikshëm, Inzaghi i beson Dzekos në sulm

Guardiola dhe Inzaghi


Manchester City dhe Inter luajnë sot në 21:00 në Stamboll për finalen e Champions League. Pep Guardiola dhe Simone Inzaghi duket se kanë zgjedhur titullarët, ndërsa nëse nuk ka surpriza, rreshtimet do jenë si më poshtë.

Formacionet e mundshme:


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Manchester City dhe Guardiola në majë të Evropës, 'Qytetarët' mposhtin Interin në finalen e Champions League! Marrin trofeun e parë


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Shefi i BE-së në Kosovë: Njerëzit që jetojnë në veri janë në rrezik

Shefi i BE-së në Kosovë: Njerëzit që jetojnë në veri janë në rrezik