FORMACIONET/ Roma dhe Arsenal në shtëpi, nuk lejohet disfata në Europa League, Kumbulla në stol

FORMACIONET/ Roma dhe Arsenal në shtëpi, nuk lejohet disfata në Europa League, Kumbulla në stol

Pamje nga Olimpico

Europa League do zhvillojë sot ndeshjet e treta në grupe. Me fillim në 21:00, janë 16 skuadra që kërkojnë pikët për objektivat në Europë. Në Londër, Arsenal luan me Bodo/Glimt. Anglezët kanë një sfidë të vështitë me Vikingët, që kanë katër pikë në krye të grupit A. Me një pikë më pak, "Topçinjtë" e Artetas mbajnë vendin e tretë dhe me një fitore do kalonin një rival direkt.

Në "Olimpico", Roma e Mourinho pret skuadrën e Betis. Spanjollët kryesojnë me gjashtë pikë së bashku me Ludogorets, ndërsa Roma me tri pikë qëndron në vendin e tretë. Trajnerët kanë bërë zgjedhjet e tyre, duke zbardhur formacionet zyrtare.  Te Roma Kumbulla qëndron në stol.

Formacionet zyrtare:

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Opozita akuzon Ramën për sulmin ndaj Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Edi Rama në Forumin e TRT: Pa Erdogan, muret e Europës nuk do të qëndronin në këmbë

Edi Rama në Forumin e TRT: Pa Erdogan, muret e Europës nuk do të qëndronin në këmbë