VIDEO/ 2 policë dhe 1 qytetar i plagosur, Report Tv sjell pamje nga vendi i ngjarjes

Report Tv ka siguruar pamjet nga vendi i ngjarjes në Mamurras ku pas shkëmbimit të zjarrit kanë mbetur të plagosur 2 policë dhe një qytetar.


Lajmi kryesor:

Mamurras, patrulla konfliktohet me 4 persona, polici nxjerr armën dhe plagos 2 kolegët e 1 të përfshirë! 7 të shoqëruar nga fisi i ish-deputetit Mhill Fufi


K.T./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Ndryshimet e drejtuesve politik në Shkodër? Tom Doshi vizitë në kryeministri (VIDEO)

Ndryshimet e drejtuesve politik në Shkodër? Tom Doshi vizitë në kryeministri (VIDEO)