FOTO/Dembelët në aksion, shikoni 
deri ku shkon fantazia e tyre

FOTO/Dembelët në aksion, shikoni <br />deri ku shkon fantazia e tyre
Shumica prej nesh preferojmë të qëndrojmë para televizionit duke pirë dhe ngrënë, pas një dite të lodhshme pune.
 
Por disa njerëz edhe pse dembelë të mëdhenj janë treguar kreativ duke krijuar disa truke, që iu mundësojnë atyre t’i kapin gjërat e nevojshme pa pasur nevojë të lëvizin nga vendi.
 
Në këtë fotogaleri do të shihni se deri kushkon fantazia e një dembeli, që nga serfisti I cili ka vendosur një karrige mbi dërrasë për most u lodhur duke qëndruar në këmbë dhe deri tek ata që e shëtisin qenin pa dalë nga makina.
 
Shikoni dhe shkrihuni së qeshuri me këto truke dembelizmi.

[gallery]23504[/gallery]

Redaksia Online
Er.K/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Tentoi të korruptonte policinë në Shkodër me 2000 lekë, arrestohet shoferi i dehur

Tentoi të korruptonte policinë në Shkodër me 2000 lekë, arrestohet shoferi i dehur