FOTO/ Gareth Suothgate i zhgënjyer, ja ku gjen ngushëllim trajneri i ‘Tre luanëve’

Trajneri i Anglisë Gareth Southgate dhe bashkëshortja e tij, Alison

Mbrëmja e djeshme për trajnerin e ‘Tre luanëve’ ishte një zhgënjim i madh. Gareth Suothgate, trajneri i Anglisë ka gjetur ngushëllim në krahët e bashkëshortes së tij Alison dhe dy fëmijëve të tij pas humbjes ndaj Kroacisë në gjysmëfinale.

Anglia ishte një nga skuadrat pretendente jo vetëm për në finale por tifozët anglezë mendonin se Kupa e Botës do të kthehej në shtëpi këtë herë.

Southgate me bashkëshorten e tij, Alison

Southgate dhe djali i tij

  • Sondazhi i ditës:

    Amianti i groposur në Vlorë/ A besoni se Shqipëria është kthyer në 'varr' për mbetjet toksike që vijnë nga jashtë?

Komento