FOTO/ Ja kush është 50-vjeçari që u vra me kallashnikov nga dy vëllezërit Mera në Dibër

1618316893_viktimadiber.jpg

Viktima Xhetan Konesha

Personi që shihni në foton më sipër është 50-vjeçari Xhetan Konesha, i cili u vra me armë zjarri ditën e sotme në fshatin Luzni të Dibrës, pas një sherri me dy vëllezër. Ai ndërroi jetë në spital si pasojë e plagëve të marra, ndërsa policia vuri në pranga njërin prej autorëve, Muhamet Merën dhe është shpallur në kërkim vëllai i tij, Altin Mera. Ngjarja ndodhi si pasojë e një sherri për motive që nuk bëhen ende me dije.


Lajmi kryesor:

Vritet për një tub uji me armë zjarri 50-vjeçari në Dibër pas sherrit me dy vëllezër! Arrestohet një nga autorët, në kërkim tjetri


J.SH./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është gati Shqipëria për sezonin e ri turistik?×

Lajmi i fundit

John

Kultivonin lëndë narkotike në fshatrat e Krujës, policia arreston në flagrancë 2 persona