FOTO/ Kourtney Kardashian dhe Travis Barker, zyrtarisht të martuar

FOTO/ Kourtney Kardashian dhe Travis Barker, zyrtarisht të martuar

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker janë martuar ligjërisht ditën e diel.

Raportohet se ylli televiziv dhe bateristi zhvilluan një ceremoni martesore në Santa Barbara, ku të pranishëm ishin disa miq dhe anëtarë të familjes.

Kardashian, 43 vjeç dhe Barker, 46 vjeç, u fejuan në tetor të vitit 2021 në plazh në Montecito, Kaliforni. Dyshja kishin qenë në lidhje për më pak se një vit ku më pas Barker u ul në gjunjë duke i propozuar Kourtney-t.

Mamaja e Kourtney, Kris Jenner, 66 vjeç, tha më 9 maj se ishte betuar që nuk do të tregojë asgjë nga detajet e dasmës së vajzës së saj.

Ajo u tha njerëzve: “Nëse them një gjë për dasmën e saj, do të jem në telashe të mëdha", tha Jenner.

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker 

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rikthimi i PD-së me protesta në shtator, a do ta forcojë politikisht?×

Lajmi i fundit

“Personi që paralajmëroi vrasjen e Dick Martyt, është nga Kosova, ka punuar në Shërbimet Informative Jugosllave”

“Personi që paralajmëroi vrasjen e Dick Martyt, është nga Kosova, ka punuar në Shërbimet Informative Jugosllave”