FOTO/ Lefter Koka dënonet me 6.8 vite burg! I vëllai Leonard Koka dhe kunati Agron Duka në seancë kur u shqiptua dënimi

FOTO/ Lefter Koka dënonet me 6.8 vite burg! I vëllai Leonard Koka dhe kunati Agron Duka në seancë kur u shqiptua dënimi

Agron Duka dhe Leonard Koka në GJKKO ku u dha dënimi për Lefter Kokën

Vëllai i ish ministrit të Mjedisit Lefter Koka, Leonard Koka kanë qenë në seancën e sotme në  Gjykatën e Posaçme ku u shqiptua dënimin me 6.8 vite burg.

Në seancë ka qenë dhe Agron Duka, kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste i cili është dhe kunati i Lefter Kokës.


Lajmi kryesor:

Afera i inceneratorit të Fierit, GJKKO dënon me 6.8 vite burg ish-ministrin e Mjedist Lefter Koka! 2.8 vite burg për Alqi Bllakon! Dervishaj dhe 2 të tjerë të pafajshëm


Ora 12:27
Lefter Koka dënonet me 6.8 vite burg! I vëllai Leonard Koka dhe kunati Agron Duka në seancë kur u shqiptua dënimi
 • S.G/M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

   Si i gjen shqiptarët 111- vjetori i shpalljes së pavarësisë?  ×

  Lajmi i fundit

  Durrës/ Morën peng 30-vjeçarin për shkak të një sherri jashtë vendit për drogën në Britani, 3 të arrestuar (EMRAT)

  Durrës/ Morën peng 30-vjeçarin për shkak të një sherri jashtë vendit për drogën në Britani, 3 të arrestuar (EMRAT)