FOTO/ Mjeti luksoz përplas çiftin me fëmijën tre muajsh, merr përpara karrocën dhe e përmbys në rrugë

FOTO/ Mjeti luksoz përplas çiftin me fëmijën tre muajsh, merr përpara karrocën dhe e përmbys në rrugë

1652010233_karroccaa.jpg

Ky është momenti i aksidentit të rëndë në Tiranë, ku automjeti luksoz tip G Class ka përplasur sot një çift me foshnjen tre muajsh. Në foto duket sesi është përmbysur karroca dhe foshnja ka përfunduar në rrugë. Shoferi i mjetit ka braktisur makinën dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.


Lajmi kryesor:

Tiranë/ Po kalonin vizat e bardha, 39-vjeçari i droguar me ‘G-Class’ futet me të kuqe, përplas çiftin me foshnjën në karrocë! Arrestohet shoferi në një spital privat! VIDEO e aksidentit të rëndë


SI.E.//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Frrok Çupi: Kush do të vritej dje në Bashki?

Frrok Çupi: Kush do të vritej dje në Bashki?