Foto/ ‘Nata më speciale’, Stresi harron Keisin dhe nis lidhjen e re

Foto/ ‘Nata më speciale’, Stresi harron Keisin dhe nis lidhjen e re

Stresi

Reperi shumë i komentuar Stresi, duke se ka lënë pas krahëve dashurinë që ka pasur për Keisin dhe tashmë ka konfirmuar se është në një romancë të re.

Ka qenë vetë reperi që ka ndarë foto krah një vajze brune duke u përqafuar, ndërsa krahas fotos shkruan “nata më speciale ndër vite”.

Por ai është kujdesur që ta mbulojë fytyrën e partneres, duke mos zbuluar shumë për të.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Serena Sula: 08/09/2023 12:50

  Sa bukur ja kaluam...

  Përgjigju
 • Ali Pasha: 08/09/2023 11:54

  Lëreni djalin në jetën e tij.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Listat e deputetëve të hapura në 2/3 dhe jo plotësisht, jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Shkarkimet në RTSH, deputetja e PS: Ka qenë vend qokash, strehoheshin të afërmit e personaliteteve

Shkarkimet në RTSH, deputetja e PS: Ka qenë vend qokash, strehoheshin të afërmit e personaliteteve