POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

FOTO nga aksidenti i Kavajës, ja kush janë viktimat

Drejtuesi i mjetit Vislon Cara i cili humbi jetën

Në aksidentin e mbrëmjes së djeshme në Kavajë fillimisht ndërroi jetë Lumturie Demrozi 46-vjeç, e cila po ecte në trotuar me dy vajzat kur u përplas nga Benzi me drejtues Vilson Carën. Plagëve nuk i mbijetuan as pasagjeri i makinës Gentjan Belba 23 vjeç dhe drejtuesi Vilson Cara 24 vjeç i cili ndërroi jetë në spital.


Lajmi kryesor:

Shkon në 3 numri i viktimave nga aksidenti në Kavajë, vdes ditën e lindjes i riu që drejtonte makinën me shpejtësi (Momenti tragjik i përplasjes)


Ora 09:23
FOTO nga aksidenti i Kavajës, ja kush janë viktimat

Viktima Vilson Cara, drejtues i mjetit

1 / 9

Viktima Gentjan Belba, pasagjer

2 / 9

Makina e aksidentuar mbreme ne Kavaje

3 / 9

Makina e aksidentuar mbreme ne Kavaje

4 / 9

Vendi ku ndodhi aksidenti ne Kavaje

5 / 9

Makina e aksidentuar mbreme ne Kavaje

6 / 9

Vendi ku ndodhi aksidenti ne Kavaje

7 / 9

Vendi ku ndodhi aksidenti ne Kavaje

8 / 9

Vendi ku ndodhi aksidenti ne Kavaje

9 / 9
r.k./Shqiptarja.com
Komento