FOTO/ Qiell, dëborë dhe male, pamjet piktoreske nga Lëpusha

Lëpusha është një destinacion që mahnit në çdo sezon të vitit me ajrin e pastër dhe pamjet piktoreske.

Sot ajo është gdhirë e mbuluar nga bora ku trashësia e saj arrin disa centimetra, ndërsa pamjet thjeshtë të lënë pa fjalë.

Gjithçka që shikon sot në Lëpushë janë qielli, mali dhe bardhësia e dëborës.


Lajmi kryesor:

Zbardhet Shqipëria, temperatura të ulëta e reshje dëbore, bllokohen fshatra malorë! Korça, Llogaraja e Thethi 'veshin' mantelin e bardhë! Rruga e Arbrit e kalueshme me zinxhirë


Ora 13:10
Qiell, dëborë dhe male, pamjet piktoreske nga Lëpusha
1 / 5
2 / 5
3 / 5
4 / 5
5 / 5
I.K./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Qëndrimi i Metës për dhunën në PD më 8 janar mendoni se ishte:×

Lajmi i fundit

John

Lulzim Basha 'zbret' në bazë, takim sot me demokratët në Fier! Mbështetësit e Berishës dalin në protestë: Nuk të duam këtu, je 'Non Grata'