FOTO/ Ronaldo thyen hundën në ndeshjen me Çekinë, u përplas me portierin

FOTO/ Ronaldo thyen hundën në ndeshjen me Çekinë, u përplas me portierin

Cristiano Ronaldo i gjakosur në fushë

Portugalia mundi 4-0 Çekinë, mirëpo jo gjithçka ka shumë kaq perfektë për portugezët.

Ylli i ekipit Cristiano Ronaldo ka thyer hundën ndaj Çekisë dhe është parë i gjakosur në fushë.

Megjithatë, pas ndihmës mjekësore Ronaldo ka vijuar ndeshjen duke qenë një shtyllë e rëndësishme për ekipin në këtë fitore.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Landi: 25/09/2022 07:22

    Bo bo boooo si do ja bej i shkreti me gjith miliardat qe ka

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Primaret e Berishës nxorën kandidatët më të mirë për 14 majin?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto