FOTOGALERIA/ Çfarë ‘mesazhi’ i mblodhi 4 ministra për të parë telefonin e Spiropalit, çfarë nuk u pa në seancën e sotme plenare

FOTOGALERIA/ Çfarë ‘mesazhi’ i mblodhi 4 ministra për të parë telefonin e Spiropalit, çfarë nuk u pa në seancën e sotme plenare

Seanca e sotme plenare ndër foto! Këto janë momentet më pikante. Një moment që ka tërhequr vëmendje shihet ministrja Elisa Spiropali që i tregon 3 kolegëve të saj ministra, Ulsi Manja, Ogerta Manastirliu dhe Elva Margariti diçka në telefonin e saj.


Lajmi kryesor:

Kuvendi rrëzon dekretin e Metës për Butrintin! Seanca shoqërohet me debate! Berisha s’lëshon foltoren në Kuvend, garda e rrethon! Ofendon Spiropalin


Ora 14:15
FOTOGALERIA/ Çfarë ‘mesazhi’ i mblodhi 4 ministra për të parë telefonin e Spiropalit, çfarë nuk u pa në seancën e sotme plenare
K.T./Sh.Sh/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Gërdeci dhe privatizimi i ish-kompleksit Partizani nën hetim, a besoni se SPAK do të bëjë drejtësi?×

Lajmi i fundit

Ministrja Xhaçka në takimin e SEECP: Bashkëpunimi rajonal, kyç për të ardhmen tonë evropiane

Ministrja Xhaçka në takimin e SEECP: Bashkëpunimi rajonal, kyç për të ardhmen tonë evropiane