FOTOLAJM/ Argita me asistente që i mban çantën dhe i hap derën e makinës

FOTOLAJM/ Argita me asistente që i mban çantën dhe i hap derën e makinës

Argita Malltezi, edhe pse nuk ka ndonjë post, mban asistente për t’i mbajtur çantë dhe për t’i hapur derën e makinës. Kjo gjë u fiksua nga fotografët këtë të premte, ndërsa ajo doli në një konferencë shtypi për të mbrojtur babin dhe burrin.

Me sa duket po bëhet gati për të marrë drejtimin e partisë, ose më saktë po sillet si kryetarja reale e partisë së babit, duke qenë se ky i fundit është i izoluar në shtëpi.

Kjo foto ndërkohë, tregon edhe si do jetë e ardhmja e kësaj partie.

Të gjithë do jenë në dispozicion të Argitës!/TemA

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Non-grata: 25/05/2024 10:36

  Po kjo pse u shpall nongrata?

  Përgjigju
 • KASAP REXHEP BULE LEKA [ KEPI ]: 25/05/2024 07:18

  Po si mos të ket asistente me gjith ato lek që ka vjedhur krimineli hajdut sali Bajga dhe bureci i vet jamarbër flliqsira si do i harxhoi. Por kur Shqipria ska drejtësi e kto lloi flliqsira si argita bëjn qef. Emrat e këtyre 3 jashqitje të kombit i kam shkruar me shkronj të vogël nga urrejtja që kam për kta hajdut kriminel.

  Përgjigju
 • ylli: 25/05/2024 06:54

  Posi koke e madhe kjo..hajdute me firmen e saliut superhajdut dhe kriminel...

  Përgjigju
 • Beni: 25/05/2024 02:38

  Ska asgje per tu habitur kudo ne bote cdo avokat me emer ka asistente?!?!?

  Përgjigju
 • Miri: 24/05/2024 20:51

  Normal vajza e babit

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

‘Zgjedhorja’, Sula: Dita e dytë e zezë pas 2008-ës, 102 deputetë s’do votohen! Vota ime kundër, s’jam lëpirës

‘Zgjedhorja’, Sula: Dita e dytë e zezë pas 2008-ës, 102 deputetë s’do votohen! Vota ime kundër, s’jam lëpirës