FOTOLAJM/ E paprecedentë, konkurrentet shqiptare rrihen me shpulla me njëra-tjetrën në mes të emisionit

Sherri në emision

Një incident është regjistruar mbrëmjen e djeshme një shoë televiziv në Kosovë. Në spektaklin “It’s my love” në Kosovë, dy nga vajzat konkurrente janë rrahur me njëra tjetrën.

Vajzat të quajtura Ina dhe Albana, ishin  duke debatuar, të ulura krah njëra-tjetrës, kur për një moment filluan të goditen me shpulla.

E gjithë kjo ndodhi pasi një debati ku Albana kërkonte nga Ina që të mos flasë më, derisa kjo e fundit e revoltuar e përfundoi bisedën duke filluar sulmin fizik ndaj konkurrentes.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Qytetari: 05/12/2021 11:10

    Turp per TOP Chanel'in dhe organizuesit e ketij "spektali" mizerabel dhe te peshtire ! Emisjon per audiencen e nivelit me te ulet dhe qe tenton te mbaje shoqerine ne nivelin me ordiner ! Qytetari

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Basha apo Berisha, sipas jush kush e ka mbështetjen e anëtarësisë së PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Modric dhe Benzema i japin Realit trofenë e parë sezonal