Fotolajm/ Greg Rama poston foton me gjyshen dhe xhaxhain, voton edhe Linda Rama me vajzën Rea (FOTOT)

Pas kryeministrit Edi Rama i cili u shfaq me bashkëshorten e tij Lindën dhe votuan ne Surrel, edhe pjesa tjetër e familjes Rama ka votuar.

Djali i madh i kreut të qeverisë, Gregu, ka postuar në Instagram foton pas votimit me Aneta Ramën (nënen e kryeministrit) dhe Olsi Ramën (vëllain).

Ne diçituren e fotos Gregu shkruan: Ne votuam!

Linda Rama, bashkëshortja e kreut të qeverisë Edi Rama ishte sot krah këtij të fundit për të votuar në qendrën e votimit në Surrel.

Pasi ka votuar ajo ka zgjedhur të sjellë në vëmendje një intervistë të dhënë në vitin 2010. Ajo evidenton faktin se është kujdesur gjithmonë të ushtrojë të drejtën e votës.

"Unë votova sot, unë gjithmonë kam votuar. Të votosh është një e drejtë E RËNDËSISHME!", shkruan Linda Rama.

Tashmë edhe Rea Xhillari, vajza e Lindës, anëtarja tjetër e familjes mbi 18 vjeç ka votuar.

‘Ne votuam’ shkruan ajo kuka treguar gishtin me bojë të saj dhe të nëj personi tjetër që mbetet enigmë.

G.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vaksinim administratës e punonjësve të qendrave tregtare deri më 31 dhjetor dhe dozë e tretë për mbi 18-vjeçarët! Jeni dakord me vendimet e Komitetit?×

Lajmi i fundit

John

Batuta e Ramës: Nuk kam për të marrë kurrë patentë se s'jam i zoti që të ngas makinën dhe i kam këmbët shumë të gjata