FOTOLAJM/ Mjeti luksoz që qarkullon në rrugët e Tiranës, i veshur me firmën e famshme

FOTOLAJM/ Mjeti luksoz që qarkullon në rrugët e Tiranës, i veshur me firmën e famshme

Mjeti luksoz i veshur me 'Louis Vuitton'

Shpesh herë në rrugët e Shqipërisë kemi parë shumë mjete me targa të personalizuara. Shoferët duket se preferojnë të jenë të veçantë dhe gjejnë mënyra nga më të ndryshmet që makina e tyre të mos jetë e ngjashme me të tjerat.

Së fundmi, në rrugët e Tiranës është fotografuar një mjet luksoz tip ‘Benz GLE’ që është i veshur me logon e firmës së famshme Louis Vuitton.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Zorraxhiu: 08/06/2023 14:50

  Kjo lloj shfaqje eshte tipike per ata qe s,kan mbushur bakun me buke dhe kane jetuar si barbona dhe tani duan te kapin kohen e humbur.Dava zorraxhinjsh

  Përgjigju
 • demo: 07/06/2023 13:18

  Mos beni cudi!Dikur vishnin me teneqe shishesh kuajt e karrocave,,Me leter karamele frigoriferet OBODIN,,Televizoret Iliria i fusnin ne Arke,.. Popull Malok,Harixhi,

  Përgjigju
 • ysht: 07/06/2023 10:50

  TE PRAPAMBETURIT DUAN TE KAPIN KOHE ME GJERA FIRMATO, NUK E DIN QE JA ULIN VLEREN FIRMAVE TE NJOHURA ME KETO ZHGARAVINA GABELSH

  Përgjigju
  • Ana: 08/06/2023 20:29

   ????????????????????????lotttttttttt

 • alfa: 07/06/2023 08:00

  Tani qe e keni nxjerr dhe ne lajm hajde ta mbash bobin makina ime ka dale dhe te lajmet.

  Përgjigju
 • Iris: 07/06/2023 03:53

  Ky nuk eshte asgje,ne qytetin tone kam pare nje Wolsvagen Beetle qe i kishin vene qerpike metalike te gjate te dritat perpara duke dhene impresionin e syve,e gjithe makina e lyer me bojra pastel,roze,jeshil e lejla,e hapur komplet siper,se kishte mbulese fleksibile dhe shoferja me floke model mohican te lyera ne roze neon qe te kujtonin me shume krifen e ponit.Disa njerez mbeten shpirterisht tere jeten femije(e thene jo me kuptim negativ).

  Përgjigju
 • www.youngtribune.com: 07/06/2023 02:44

  Po si nuk tha njeri “ Katunari hesapi “ per ate makinen qe gjermoni e ka bo si mbret .Futet loku dhe e prish makinen me ate leter karamele qe e ka meshtjell o te meshtjellsha trute or tej .

  Përgjigju
  • Hoti: 07/06/2023 09:11

   ????????????

 • Tropoja: 06/06/2023 21:56

  Ky ka 15 vjet qe ndrron bojen e makines jshte e brenda E qep dhe e lyen cdo 2-3 muaj.. Ka lek puna vete, shteti po mundi le ta kap!!! Si ky ka me qindra, me lek te pa deklaruara dhe shume te pista Qe ska pastrim kimik qe i lane Por ne fakt i lane drejtoria policise shtetit per bukuri!

  Përgjigju
  • Deni: 07/06/2023 10:27

   C‘pune ka shteti se ai/ajo ka deshirat e fantazi personale…pse duhet ta ndjeke e ta kape shteti? Le te beje robi ca te doje

 • Tao: 06/06/2023 20:37

  Barbonet qe dikur s'mbushnin dot barkun me buke sot s'dine cfare te bejne per t'u dukur. Nuk ka nevoje policia te beje hetime te thelluara per keta tipa, me budallikun e tyre jane libra te hapur.

  Përgjigju
  • GOLI: 07/06/2023 09:00

   E PRA..SHENIMI ESHTE I QELLUAR,POR-LIBRAT E TE TILLVE JANE TE HAPUR DHE S'JA DEL NJERI PER TI LEXUAR ME ZE...NDOSHTA I ÇIK TE THEMI: JANE TE MBROJTURA PREJ ARHIVUESVE TE RJEDHAVE TE LEKUT NEPER ZYRA.....

 • Luli: 06/06/2023 20:30

  Perfundimisht mbaroi ky vend.Mallkim ata qe ua shesin femijve,mallkim ata qe e lejojne,mallkim ketij shteti qe e lejon drogen !

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Tiranë, dhunohet administratori i 'Pamfleti' Gjergj Zefi! Po dilte nga zyra

Tiranë, dhunohet administratori i 'Pamfleti' Gjergj Zefi! Po dilte nga zyra