VIDEOLAJM/ Në ndihmë të Turqisë për tërmetin, momenti i nisjes së ekipit ndihmës nga Shqipëria drejt Stambollit

Në pamjet e mësipërme tregohet momenti kur ekipi ndihmës nga Shqipëria janë nisur drejt Stambollit. Ky është ekipi i dytë që ka mbërritur në Turqi për të ofruar ndihmë për tërmetin e fuqishëm në Turqi.


Lajmi kryesor:

Sot u nis grupi i dytë, Shqipëria dërgon 73 forca të kërkim–shpëtimit dhe mjekë në Turqi! Ministrja e Jashtme: S'ka informacion për shqiptarë në zonat e prekura


G.MO/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

'Minuta 0' në Report Tv, fillon emisioni i Euro 2024

'Minuta 0' në Report Tv, fillon emisioni i Euro 2024