VIDEO/ Spiropali 'mbytet' me ujë: Të zë mallkimi i atij që iku (Për Berishën)! Bardhi 'shkrihet gazi' sëbashku me Korreshin

 

Teksa ishte duke mbajtur fjalën e saj në Kuvend, duke folur për Berishëns ministrja në një moment mbytet. Kjo gjë ka shkaktuar të qeshura te Gazment Bardhi dhe deputetin Korreshi. 

1657802346_spiropali.jpg


Lajmi kryesor:

Kuvendi rrëzon dekretin e Metës për Butrintin! Seanca shoqërohet me debate! Berisha s’lëshon foltoren në Kuvend, garda e rrethon! Ofendon Spiropalin


G.MO/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Gërdeci dhe privatizimi i ish-kompleksit Partizani nën hetim, a besoni se SPAK do të bëjë drejtësi?×

Lajmi i fundit

Nis në Tel-Aviv ndeshja delikate e Kombëtares, kuqezinjtë për t’u ‘hakmarrë ndaj Izraelit

Nis në Tel-Aviv ndeshja delikate e Kombëtares, kuqezinjtë për t’u ‘hakmarrë ndaj Izraelit