FOTOLAJM/ Sushi mbi trupin e vajzave të zhveshura! Ditëlindja e shthurur e Kanye West ndez reagime në rrjet

FOTOLAJM/ Sushi mbi trupin e vajzave të zhveshura! Ditëlindja e shthurur e Kanye West ndez reagime në rrjet

Ushqimi i servirur nga trupi i një gruaje

Reperi i njohur Kanye West ka marrë sërish vëmendjen për shkak të festës së ditëlindjes së 46-të ku serviri sushi në trupin e disa vajzave të zhveshura.

Pamjet kanë bërë xhiron e rrjetit dhe mes komenteve për degjenerim, njerëzit kanë vlerësuar të neveritshëm faktin që pjesë e ditëlindjes së shthurur ishte edhe e bija 9-vjeçare. 

Teknika quhet sushi nga trupi, nga japonishtja, ku ushqimi serviret nga trupi i një gruaje e cila duhet të jetë e zhveshur.

1686663902_west.jpg

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Zyrtari i DASH kundër korrupsionit në Tiranë, SHBA: Riafirmon mbështetjen për reformat në drejtësi

Zyrtari i DASH kundër korrupsionit në Tiranë, SHBA: Riafirmon mbështetjen për reformat në drejtësi