FOTOLAJM/ U qëllua me grusht nga 31-vjeçari, ja reagimi i Liri Berishës

FOTOLAJM/ U qëllua me grusht nga 31-vjeçari, ja reagimi i Liri Berishës

Ndryshe nga rruga që bëri kur shkoi në protestë dhe u qëllua me grusht, ku shoqërohej nga Ilir Meta, në kthim Sali Berisha kishte në krah bashkëshorten e tij. Liri Berisha e mbante prej krahu.

1670336524_1670335104saliberisha2.jpeg

Sali Berisha me bashkëshorten e tij, Liri Berisha


Lajmi kryesor:

Një burrë e qëllon me grusht në fytyrë, gjakoset Sali Berisha! Protestuesit e rrahin rëndë dhunuesin! Opozita nuk shkel perimetrin e sigurisë së Samitit (VIDEO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Xi Jinping mirëpritet në Moskë,  nga zëvendëskryeministri Medvedev dhe Nabiullina ja kush do të marrë pjesë në bisedime

Xi Jinping mirëpritet në Moskë,  nga zëvendëskryeministri Medvedev dhe Nabiullina ja kush do të marrë pjesë në bisedime