Videolajm/ Në krye Ksamili si Maldivet, i ndjekur nga Shkodra, Himara dhe Kruja, Rama ndan videon nga atraksionet turistike të Shqipërisë

Videolajm/ Në krye Ksamili si Maldivet, i ndjekur nga Shkodra, Himara dhe Kruja, Rama ndan videon nga atraksionet turistike të Shqipërisë

Ksamil

Kryeministri Rama ka ndarë në profilin e tij në Instagram, një video ku përmblidhen pamje nga vendet më të bukura në Shqipëri, të cilat janë atraksione të turizmit veror dhe destinacionet më argëtuese për t’u vizituar gjatë verës.

Ai ka renditur disa pika turistike të cilat njihen dhe kanë bërë jehonë edhe në mediat ndërkombëtare.

Kryeministri ka vendosur në krye Ksamilin, i cili u cilësua së fundmi ‘Maldivet e Evropës’ nga revista ‘The Sun’ dhe pas tij janë shënuar disa vende të tjera të cilat nuk duhen humbur pa u vizituar këtë verë.

Ksamili, Mrizi i Zanave, Shkodra, Himara, Kruja, Butrinti, Kukësi dhe shumë zona të tjera janë prezantuar me përshkrime nga kryeministri i cili ka zgjedhur t’i promovojë duke i përmendur veçantitë e tyre.

 

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • soni: 30/05/2023 18:18

  po ca thoni o njerez po ka det e oqean e liqen e pelgace etj etj po ksamili esht si pellgace na madhesia ...shkodra 1 lagje...si 200 miliard lagje ne europ ...etj etj. per ca flasin ktu se skup....1sh e vetmja dhe e vetmja e completuar ne te gjitha aspektet me te mirat e te keqiat esht 1 vetem vlora pik...e then na te huaj qe vizitojn shqiperin ska tjeter kot reklamoni personazhet ...filmi i ter ka rendesi

  Përgjigju
 • askushi: 30/05/2023 18:13

  yhgf

  Përgjigju
 • Mario: 30/05/2023 15:09

  duhet nje fashe e mbrojtur rere ndermjet beach bareve dhe cadrave e mbjelle me peme ekzotike si ne Maldive e pershtatshme edhe per kamping social dhe aktivitete duke rishikuar edhe ligjin per koncesione ne favor te biznesit te eventeve se kafeneve dhe restoranteve ne kete fashe te mbrojtur rere

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Vrasja e policit në veri, Milan Radoiçiç dyshohet të jetë plagosur dhe po trajtohet në Serbi! Në xhipin e tij u gjetën edhe targa false të KFOR-it

Vrasja e policit në veri, Milan Radoiçiç dyshohet të jetë plagosur dhe po trajtohet në Serbi! Në xhipin e tij u gjetën edhe targa false të KFOR-it