FOTOT/ Brenda ditëlindjes magjike të këngëtares, Greta Koçi 'refuzon të rritet', mbush sërish 16 vjeç

FOTOT/ Brenda ditëlindjes magjike të këngëtares, Greta Koçi 'refuzon të rritet', mbush sërish 16 vjeç

Greta Koçi

Mosha e këngëtares Greta Koçi për një kohë të gjatë ka qenë një ndër batutat e preferuara të publikut shqiptar, pasi për disa vite me radhë Greta thuhej se mbushte 16 vjeç.

Ditën e djeshme këngëtarja ka festuar ditëlindjen e saj të 30-të, por si duket ajo ka refuzuar të rritet dhe ka zgjedhur që në tortën e saj të fikë qirinjtë me numrin 16. Në këtë ditë të shënuar ajo ka organizuar një festë të bukur familjare.

Edhe përse koha po kalon, Greta duket përsëri e bukur dhe e re, njësoj si në klipet e saj të rinisë. Vetë Greta ka zgjedhur që në Instagram të shkruaj, sapo musha 16 vjeçe.

1/6
SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Ca bohet: 28/09/2021 20:25

    Po Mulin e kishte ftuar?

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Tiranë/ Bie nga kati i dytë i banesës, ndërron jetë fëmija 8-vjeç në Bathore

Tiranë/ Bie nga kati i dytë i banesës, ndërron jetë fëmija 8-vjeç në Bathore