Georgina në javën e modës në Paris me bluzën e Ronaldos

Georgina në javën e modës në Paris me bluzën e Ronaldos

Java e Modës në Paris ka mbledhur shumë yje ndërkombëtar, ku mes tyre ka qenë edhe bashkëshortja e futbollistit Cristiano Ronaldo. Teksa ecte në  pistën e pasarelës Georgina është shfaqur me një fustan shumë të veçantë.

Fustani i gjatë me krahë të shkurtra dhe me ngjyrë të kuqe dhe të bardhë  ka të stampuar para tij mbiemrin Ronaldo dhe numrin 7-të të cilin futbollisti 39-vjeçar e ka përdorur thuajse në të gjithë karrierën e tij. Detaji që ra në sy nga numri 7-të ishin disa firma me siguri të bëra  nga ylli i futbollit.

Ronaldo dhe Rodriguez janë në lidhje që nga viti 2017, pasi u takuan në një dyqan Gucci, ku ajo ishte asistente e shitjeve në atë kohë.

1/5
SI.E./K.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po jep rezultate lufta e SPAK ndaj grupeve kriminale?×

Lajmi i fundit

Shpërthim me tritol në banesën e 50-vjeçarit në Fushë-Krujë (EMRI)

Shpërthim me tritol në banesën e 50-vjeçarit në Fushë-Krujë (EMRI)