"Frika më shtyu të qëndroja larg muzikës", Justin Bieber rrëfehet për 'mungesat' e tij në tregun muzikor

Justin Bieber ka pranuar se të rikthehet në studion muzikore për regjistrimin e albumit të tij të parë pas pesë vjetëve, nuk ishte një gjë e lehtë.

Në një intervistë për Zane Lowe të Apple Music, këngëtari tha se frika e mbajti atë të mos kthehej në muzikë, dhe ai shqetësohej për çfarë do të fliste apo nëse muzika e tij e re do të pritej mirë në krahasim me artistët e tjerë.

Mirëpo, ajo që i dha atij më tepër konfidencë në vetëvete ishte reagimi i turmës që ai mori në një koncert me Ariana Granden. Sipas këngëtarit, ai reagim e emocionoi  dhe e bëri atë të kuptojë se muzika është qëllimi i tij dhe ai nuk duhet të ik nga ajo.

  • Sondazhi i ditës:

    Gjyqtarë e prokurorë në 'sitë', a jeni dakort me rezultatet e deritanishme të procesit të vettingut?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Braçe akuzon Berishën: Qenka revoltuar Salihi se i kemi marrë rrugët! Je i tre regjimeve, i diktaturës dhe i regjimit tënd mbyllur me gjak