POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Gati salla e re e koncerteve te Liceu, ja si duket (FOTO)

TIRANE-Salla e koncerteve te Liceu Artistik është gati. Kryetari i bashkisë së kryeqytetit, Erion Veliaj përmes një postimi në rrjetet sociale thotë se ky është një premtim i mbajtur në kohë rekord.

"Nuk është render, ka mbaruar. Kur mbaroi Liceu vjet, Edi Rama u premtoi mësuesve dhe nxënësve se Bashkia Tiranë do ndërtonte një sallë model koncertesh në kohë rekord, që Ermonela Jaho dhe Saimir Pirgu i të ardhmes ta kenë skenën e tyre të parë aty! Tirana Qe Duam" shkruan ai.

Salla e re te liceu

d.ba./Shqiptarja.com
Komento