Gazetarët nga Kosova po raportonin mbledhjen mes Kurtit dhe Vuçiç në Bruksel, qytetari ndërhyn me forcë dhe i ndërpret (VIDEO)

 

Dy gazetarë nga Kosova, Kushtrim Sadiku dhe Arben Ahmeti po raportonin nga Brukseli mbledhjen e sotme mes kryeministrit Kurti dhe presidentit serb Vuçiç kur një qytetar ndërhyri me forcë dhe i ndërpreu raportimin.

Një qytetar u është afruar me agresivitet që të dyve, duke bërtitur. Madje, në një moment, qytetari bën edhe kontakt fizik me gazetarin Sadiku. Nuk dihen ende motivet e rebelimit të tij ndaj gazetarëve nga Kosova.

F.D/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Crazy: 27/02/2023 22:50

    Duhet denoncim te autoritetet!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, kur duhet të mbahen zgjedhjet per kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

Escobar flet pas takimit me Kurtin: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, shpresoj të dëgjohemi

Escobar flet pas takimit me Kurtin: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, shpresoj të dëgjohemi