Georgina Rodriguez bën tatuazhin e saj të parë, zbuloni kuptimin prekës

Georgina Rodriguez bën tatuazhin e saj të parë, zbuloni kuptimin prekës

Georgina Rodriguez

Pak muaj më parë mësuam për humbjen e vogëlushit që prisnin Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo. Georgina Rodriguez ka bërë një tatuazh për nder të foshnjës së saj të ndjerë.

Ajo ka bërë tatuazh simbolin e një engjëlli. Është pikërisht ky simbol që influencuesja ka bërë tatuazh, tatuazhin e saj të parë.

Tatuazhi i vogël është bërë në parakrahun e saj të majtë dhe është një engjëll që mban një hënë në duar.

1/2
SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet në FRPD, nxorën në sipërfaqe problemin real të PD

Zgjedhjet në FRPD, nxorën në sipërfaqe problemin real të PD