'Gëzuar Shën Valentinin dashuria ime, të dua pafund...' Kujt ia dedikoi Luana Vjollca këto fjalë për Shën Valentin?

'Gëzuar Shën Valentinin dashuria ime, të dua pafund...' Kujt ia dedikoi Luana Vjollca këto fjalë për Shën Valentin?

Luana Vjollca

Moderatorja e njohur Luana Vjollca ka postuar në “storyn” e saj një shkrim me shumë ndjerë. Ajo e fillon shkrimin me fjalinë “Gëzuar Shën Valentinin dashuria ime, të dua pafund...nuk ka si ti”.

Por pyetja është kujt ia ka dedikuar ajo këto fjalë?

Pas atyre fjalëve të bukura Luana nuk ka pritur shumë duke reaguar me një postim tjetër.  Ajo ka treguar qartë se këto fjalë nuk ia ka dedikuar personit të zemrës apo ndonjë njeriu tjetër. Ky dedikim shkon vetëm e vetëm për veten e saj.

Fundja Shën Valentini është dita e dashurisë dhe pak dashuri dhe mirënjohje për veten nuk është aspak keq.

1/2
M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Inspektim në Dhërmi, Balla: Policia të garantojë respektim të normave të zhurmës e muzikës në plazhe

Inspektim në Dhërmi, Balla: Policia të garantojë respektim të normave të zhurmës e muzikës në plazhe