Gianni de Biasi zyrtarisht trajner i Azerbajxhanit: Sfidë e re e madhe

Ish-trajneri i kombëtares Gianni de Biasi zyrtarisht firmos kontratën me Azerbajxhanin deri me 30 nëntor 2021 pasi akordin dhe detajet i kishin arritur që më parë por për shkak të pandemisë firmën në kontratë e ka hedhur sot.

"Sot kam nënshkruar (fizikisht) kontratën që më lidh me Federatën e Azerbajxhanit deri më 30 nëntor 2021. Dëshira e madhe për të filluar përsëri me një sfidë të re të madhe…." shkruan ai.

d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ka ndikuar COVID-19 në ekonominë familjare?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Pse opozita s’doli në protesta, kundër ndryshimeve Kushtetuese?