Pasardhësja e Skënderbeut publikon këngën e saj të parë, ja detajet shqiptare (VIDEO)

Pasardhësja e familjes së heroit tonë kombëtar, Gjergj Kastriot Skënderbeut ka publikuar ditën e djeshme këngën e saj të parë.

Sophie Kastriota njihet për talentin e saj në muzikë dhe në fushën e aktrimit. Kënga e titullluar 'Gone For The Night' është pritur mirë nga publiku, ndërkohë që kanë rënë në sy një sërë detajesh patriotike.

Në sfond të këngës shfaqen disa herë flamuri kombëtar dhe portreti i Gjergj Kastriot Skënderbeut.

/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Atentate mafioze dhe vrasje, a ndiheni të rrezikuar nga kriminaliteti në rritje?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Reshje shiu në zonat veriore, njihuni me parashikimin e motit për ditën e sotme