Gjatë propozimit për martesë vëmendjen e tërheq vogëlushi pas çiftit, ja çfarë bën ai/VIDEO

Gjatë propozimit për martesë vëmendjen e tërheq vogëlushi pas çiftit, ja çfarë bën ai/VIDEO

Momente nga propozimi për martesë

Një fëmijë ka tërhequr gjithë vëmendjen e një propozimi romantik kur Kevin Przytula po i propozonte martesë Allyssa Anter, në një park në Miçigan të Shteteve të Bashkuara. I biri i saj trevjeçar nisi të urinoi.

Familjarët që po e filmonin, mbetën të habitur me të dy skenat që po ndodhnin në të njëjtën kohë.

“Dua të urinoj përjashta”, ka thënë vogëlushi, në të njëjtën kohë kur i dashuri nënës së saj ra në njërin gju dhe nxori unazën.

Pa e ditur se çfarë po ndodhte prapa krahëve të tij, ai i propozoi martesë dhe pranoi përgjigje pozitive prej saj, para se të kthehej dhe të shikonte se fëmija kishte kryer nevojën fiziologjike.

Ngjarja është pëlqyer në masë të madhe, për tu shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Shkatërrohet grupi kriminal në Greqi, në pranga edhe policja që spiunonte operacionet te kreu i bandës

Shkatërrohet grupi kriminal në Greqi, në pranga edhe policja që spiunonte operacionet te kreu i bandës