Tiranë/ Gjendet i pajetë roja i pallatit në ndërtim, bie aksidentalisht nga lartësia

Foto ilustruese

TIRANË- Roja i një pallati në ndërtim është gjetur i pajetë në sheshpushimin e katit të dytë në rrugën “Ndre Mjeda” në Tiranë. Sipas njoftimit të policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:24, ku roja i pallatit i identifikuar me iniciale N.B., rreth moshës 50 vjeç, ai ka rënë aksidentalisht nga lartësia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

  • Sondazhi i ditës:

    LSI prezanton programin elektoral të njëjtë me atë të vitit 2009 kur erdhi në pushtet. Ju krijon besim realizimi i tij?

Komento

Komente

  • Beni: 13/08/2020 20:06

    Arrestoni inxhinjerin e pallatit,sepse nuk eshte zbatuar kodi punes.Cdo hapsir dhe lartesi duhet te ken tabela paralajmeruese ose shirita fosforescente etj ..Sigurisht qe roja eshte penguar dhe nuk ka pas ku me u mbajt .

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Momentumi i Albin Kurtit