Grupi i Rithemelimit në PD për bisedime! Këlliçi, Kaso, Noka, etj priten nga Alibeaj dhe Bardhi

Grupi i Rithemelimit eshtë nisur drejt selisë së Partisë Demokratike, pasi gjykata e Tiranës regjistroi ndryshimet e Sali Berishës në Statutin e Partisë Demokratike, të bëra në Kuvendin e 11 dhjetorit 2021.

Burime për Report Tv bëjnë me dije se grupi i Rithemelimit, ka shkuar në selinë blu për bisedime.  Flamur Noka, Ivi Kaso, Belind Këlliçi, Edmond Spaho, Albana Vokshi etj shkojnë në selinë e PD për bisedime. Ata janë pritur nga Enkelejd Alibeaj dhe Gament Bardhi. 


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Gjykata regjistron ndryshimet e 'Foltores' në Statut! Berisha shkon në selinë blu me Komisionin e Rithemelimit, bisedime me Alibeajn e Bardhin! PD padi e ankesë për gjyqtarin Zhukri


M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Pritet konferenca e parë ndërqeveritare, mendoni se Shqipëria bëhet anëtare e BE në një kohë të shkurtër?×

Lajmi i fundit

John

'Gjendja ime u përkeqësua' Sopranoja Ermonela Jaho jep lajmin e keq: Po luftoj me sfida shëndetësore