Gjyqtari nuk vërshëllen, edhe VAR i mohon penallti Shqipërisë! Manaj ndëshkohet për protesta

65’ Manaj rrëzohet në zonë pas një ndërhyrjhe të gabuar, por arbitri nuk akordon penallti. Çuditërisht nuk ndërhyn as VAR, duke shkaktuar polemika. Manaj ndëshkohet me karton të verdhë për protesta.

 


Lajmi kryesor:

Shqipëria luan mirë, por Polonia fiton thellë në Varshavë! Kuqezinjtë të zhgënjyer edhe me arbitrin


Ne.k./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ulen në tryezë Rama e Basha për të diskutuar për vettingun e politikanëve?×

Lajmi i fundit

John

VIDEO/ Disa nga xhevahirët që 'pushtuan' foltoren e Berishës dhe 'do reformojnë' Partinë Demokratike