POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Gjysmë nudo dhe me duar tek të pasmet, modelja e njohur ka një mesazh të fortë për femrat

Modelja Jem Wolfie

Rrjetet sociale janë të mbushura me foto dhe video të femrave që ekspozojnë fizikun e tyre, në mënyrë që të duken sa më perfekte në sytë e ndjekësve të tyre. Dhe si për çudi nuk shohim asnjë gram celuliti.

Pikërisht për këtë arsye modelja e njohur australiane ka publikuar një video në Instagram ku ekspozon komplet trupin e saj me të gjitha defektet.

“Ne grumbullojmë yndyrna tek të pasmet, këmbët, ijet dhe krahët. E urreja celulitin edhe unë, por tani e pranoj dhe mendoj se është seksi nëse je në formë dhe bën palestër,”- shkruan Jem Wolfie ndër të tjera krahas videos së saj në Instagram. Në këtë mënyrë ajo është sensibilizuar me të gjitha femrat që 'vuajnë' nga këto defekte në trupin e tyre.

Postim i bërë nga Jem Wolfie në Instagram

fl.mi.
Komento