Godet Spahiu: Bllofi i Albin Kurtit, thirrja e diasporës të votonin majtas në PE

 

Juristi Kreshnik Spahiu e ka cilësuar si blof thirrjen e Albin Kurtit që qytetarët në Europë të votojnë majtas. Komentin juristi e bëri në emisionin ‘Studio Live’ në Report Tv.

‘Albin Kurti bëri blofin e radhës që bëri thirrje të votojnë majtas në Europë dhe u rreshtua me humbësit dhe kjo nuk i falet një lideri politik. Albin Kurti s’kishte pse pozicionohej kundër të djathtës kundër qendrës.’- tha Spahiu.


Lajmi kryesor:

Spahiu thirrje presidentit: Shpall zgjedhjet në Himarë sepse Beleri ka konflikt interesi si Eurodeputet


M.Q./E.B/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Pal Trashaj u vetëvra para SPAK pas mashtrimit me mikrokreditë, Manja në Kuvend: Do zbardhim fenomenin

Pal Trashaj u vetëvra para SPAK pas mashtrimit me mikrokreditë, Manja në Kuvend: Do zbardhim fenomenin