Greqi/ Akuzohet se lidhi të dashurën dhe e detyroi të abortonte, shqiptari lirohet nga qelia

Greqi/ Akuzohet se lidhi të dashurën dhe e detyroi të abortonte, shqiptari lirohet nga qelia

27-vjeçari shqiptar i cili akuzohet se ka dhunuar dhe detyruar të dashurën e tij 19-vjeçare të abortojë fëmijën, është liruar me kusht nga gjykata greke.

Ndaj tij u caktua garanci 2000 euro, ndalim daljeje jashtë vendit, detyrim për t'u paraqitur në komisariat si dhe i ndalohet afrimi me 19-vjeçaren, raportojnë mediet greke.

27-vjeçari ka ka kërkuar falje ndërsa ka mohuar gjithçka duke thënë se 19-vjeçarja i ka pirë vetë pilulat.

Lirimi i tij nga qelia nuk është pritur mirë nga familjarët e vajzës. 

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ilir Meta sulmon kreun e SPAK, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Conference League/ Dramë në 120 minuta dhe penallti, Fiorentina dhe Aston Villa kalojnë në gjysmëfinale

Conference League/ Dramë në 120 minuta dhe penallti, Fiorentina dhe Aston Villa kalojnë në gjysmëfinale