Greta Koçi feston ditëlindjen, merr dhuratën romantike në mesnatë (Foto)

Këngëtarja Greta Koçi

Greta Koçi është një nga këngëtaret më të dëgjuara shqiptare. Ajo bëhet shumë herë pjesë e mediave rozë për shkak të jetës së saj private pavarësisht se këngëtarja mundohet ta ruajë me fanatizëm.

Mbrëmjen e kaluar ajo ka festuar ditëlindjen e 27-ë dhe është surprizuar në mesnatë nga një dhuratë romantike. Ajo ka marrë një kuti në formën e zemrës plot trëndafila e karamele, por nuk e di se cili ja ka dërguar, kështu që i ka publikuar në rrjetet sociale.

Postim i bërë nga Greta Koçi 

"Kush mi dërgoi?"- shkruan këngëtarja krahas postimit.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Vloreeee: 26/09/2018 14:11

  Eni besoi.... nga dashnoret zbesoi.... hahaha.... 100 vjece

  Përgjigju
 • Irma: 26/09/2018 13:43

  Asnje nuk ja ka derguar. E ka bere vete dhe e piston si surprise.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Beteja për FSHF-në, a duhet të vijojë Armand Duka të drejtojë futbollin në vend?×

Lajmi i fundit

John

U bllokuan për orë të tëra në dëborë, Mitsotakis kërkon nga kompania koncensionare të dëmshpërblejë me 2000 euro çdo makinë