Gruaja e Justin Bieber tregon momentin e vështirë që po kalon: Nuk është një bebe

Gruaja e Justin Bieber tregon momentin e vështirë që po kalon: Nuk është një bebe

Modelja e njohur Hailey Bieber ka folur treguar se gjendja e saj shëndetësore është jo shumë e mirë. Ajo ka zgjedhur që të ndajë me miqtë e saj në rrjetet sociale se ka një kist të madh në vezore dhe kjo e bën të jetë e fryrë.

“Kam një kist në vezore sa një mollë. Unë nuk kam endometriozë ose PCOS, por kam pasur kiste ovariane disa herë dhe nuk është kurrë argëtuese. Është e dhimbshme dhe më bën të ndihem e fryrë dhe të kem përzierje, ngërçe dhe të jem emocionale”, vazhdoi ajo. "Sidoqoftë... Unë jam e sigurt se shumë prej jush mund të kenë të njëjtën gjë dhe të më kuptojnë së tepërmi”, ka shkruar ajo.

Kjo nuk është hera e parë që Hailey Bieber ka folur për momentet e saj të vështira në rrjetet sociale. Në prill, ajo tregoi se kishte përjetuar një "mini goditje" që çoi në zbulimin e një sëmundjeje të zemrës. Për këtë iu nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale, teksa thotë se tani me kohën po e shërohet.

Postimi i Hailey Bieber

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet miratuar rezoluta anti-korrupsion e propozuar nga PS?×

Lajmi i fundit

Turisti humb telefonin dhe Policia e Shtetit i ndihmon ta gjejnë e të vazhdojnë udhëtimin 

Turisti humb telefonin dhe Policia e Shtetit i ndihmon ta gjejnë e të vazhdojnë udhëtimin