Gruaja piu lëndë helmuese pas dhunës së ushtruar! Burri i dehur tentoi ta çonte në spital po u aksidentuan! Policia arreston 37 vjeçarin në Dibër

Gruaja piu lëndë helmuese pas dhunës së ushtruar! Burri i dehur tentoi ta çonte në spital po u aksidentuan! Policia arreston 37 vjeçarin në Dibër

Komisariati i policisë së Dibrës

Një 37 vjeçar në Dibër është arrestuar ditën e sotme pasi dhunoi dhunë psikoglogjike ndaj gruas së tij dhe më pas edhe u aksidentua teksa drejtonte makinën në gjendje të dehur. Mësohet se 37 vjeçari kishte dhunuar psikologjikisht gruan e tij dhe kjo e fundit në gjendje të rënduar, kishte konsumuar lëndë helmuese.

I arrestuari, tentoi ta çonte në spital por për shkak se ishte në gjendje të dehur, ka humbur kontrollin e makinës duke u përplasur me një tjetër automjet.

Policia ka vënë menjëherë në pranga 37- vjeçarin e identifikuar si R.B dhe ka transportuar për në spital bashkëshorten e  tij e cila ndodhet nën kujdesin e  mjekëve.

Ndaj tij rëndojnë veprat penale "Shkaktim i vetëvrasjes" dhe "Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt”.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Nisma e Kuvendit/ Nënkomision për të audituar punën dhe financat e KLSH! Do të jetë me bashkëdrejtim

Nisma e Kuvendit/ Nënkomision për të audituar punën dhe financat e KLSH! Do të jetë me bashkëdrejtim