Habit Stresi: Në Big Brother ka fantazma, vijnë na shohin dhe ikin

Habit Stresi: Në Big Brother ka fantazma, vijnë na shohin dhe ikin

Stresi

Reperi Stresi është gjithmonë në qendër të vëmendjes për deklaratat e tij brenda shtëpisë së Big Brother Kosova. Këtë herë ai ka habitur me një qëndrim të tij. Teksa ka qenë duke folur me Gresën, Stresi ka thënë se brenda shtëpisë së Big Brother ka fantazma.

Sipas tij, fantazmat iu afrohen shumë afër dhe më pas ikin.

Stresi: Natën e parë jam zgjuar keq, edhe në mëngjes.

Gresa: Një natë kemi parë të gjithë ëndrra të këqija, të gjithë.

Stresi: Unë mendoj që ka fantazma këtu brenda. Jo ka. Për Zotin ka. Kam vënë re që vijnë na shohin edhe ikin, na afrohen shumë. A i ke dëgjuar sipër? Ka, unë e di.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)