Hajdari 'ndahet' nga 'Thurja' dhe krijon parti të re? Deputetja thirrje qytetarëve: Ju përshëndes nga zyrat e reja, bashkohuni të nisim një epokë të re

Rudina Hajdari

Deputetja Rudina Hajdari, ka përshëndetur qytetarët me një foto nga zyrat e reja, ku nga aty deputetja thotë se po punohet pa pushim për t’i dhënë fund klasës së vjetër politike.

Duke iu referuar zërave të fundit se ajo është larguar nga partia 'Thurje', nuk mund të saktësojmë nëse këto zyra janë të kësaj partie apo nëse deputetja ka ndërmarrë një iniciativë të re të saj.

"Ju përshëndes nga zyrat e reja, ku së bashku me skuadrën po punojmë pa pushim për ti dhënë jetë projektit të ri politik i cili do e sfidojë gjithë klasën aktuale politike.

Mos rri mënjanë por eja dhe përfshihu nëse beson se koha e Shqipërisë të sunduar nga 3-4 familje politike duhet të marrë fund e të nisë një epokë ku shteti i përket qytetarit, e drejta triumfon, njerëzit e ndershëm, profesionistë dhe punëtorë respektohen dhe institucionet funksionojnë", ka thënë ajo.

Deputetja u kërkon qytetarëve që të regjistrohen te Rudina Hajdari dhe jo te 'Thurje'. A po konfirmon përmes kësaj se ajo është larguar nga 'Thurje'?

"Regjistrohu te rudinahajdari.al dhe organizojmë një takim. Më shkruaj", shton Hajdari .

Be.K./r.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Një vit nga tërmeti i 26 nëntorit, a ka ecur me ritmet e duhura procesi i rindërtimit?

Komento

Komente

 • Xhoi: 28/10/2020 15:57

  Ti do shpetosh SHqiperin rudina ti e soji jot gjoja opozita e re po mundohesh te na shpetoni ti sje vecse vegel e rames

  Përgjigju
 • naminik: 27/10/2020 23:50

  bababbaabddididididididdddididiidadladllafdaadafdfadafa bolll

  Përgjigju
 • Igor: 27/10/2020 07:21

  Po te ja vendosish emrin partija e Hajduteve me drejtoreshe memin tend ,ateheri dote votoj per ty.

  Përgjigju
 • pap: 27/10/2020 03:10

  Bashkeatdhetare, nuk eshte as per te bere humor/qeshur dhe as per te share mbare e mbrapsht, por eshte per t'u shqetesuar seriozisht. Pse me organizata pioneri do te drejtohet politika dhe shteti yne?! Deri kur do te tallen me popullin shqiptar keta/keto MORANE/MORANE???!!!

  Përgjigju
 • gysi: 27/10/2020 00:31

  pse te ngrihet ose per te gjith ose per asnji.

  Përgjigju
 • gysi: 27/10/2020 00:29

  ti rudin mbase je e drejt dhe ke deshir ti hysh politikes .po para se ti futesh mir. e mir rregulllo velllane se ngeli tu lon lek naper kazino sa sdi ku me investu edhe jo me pjate perpara ndihmo ate njeher te mos harxhoj lek kot e me kot po investonthuj ndihmo te varferit qe skan ca te hajne

  Përgjigju
 • LSI: 26/10/2020 23:53

  Haaaa...kjo te beje Parti......shko meso te flasesh o femer pa tru......vajza e nje krimineli qe eshte marre me vrasje grabitje e trafik armesh......e vrane klanet e e Sali Berishes.....vajza e nje inorantes qe e ka marre shkollen te plepat ...ka vjedhur sa ka mundur pika juve....po kush eshte ai idjot qe vjen pas jush....ku di te besh shteti ti

  Përgjigju
  • Lulash: 27/10/2020 08:30

   Like

 • Caput: 26/10/2020 23:01

  Epoke e re me pjella spiunesh, vrasesish e putanash

  Përgjigju
 • goni: 26/10/2020 22:52

  e lodhur

  Përgjigju
 • A. N.: 26/10/2020 22:22

  Nga 1 parti per koke dhe te gjithe te jeni kryetar partish.

  Përgjigju
 • VISI: 26/10/2020 22:04

  KJO BIBA NE ZGJEDHJE DO MARI TE GJATIN

  Përgjigju
 • Rahman Gashi: 26/10/2020 21:39

  Te bejme parti te shpetojm mamin

  Përgjigju
 • Beni: 26/10/2020 21:23

  Tra la la me bishta prasi.

  Përgjigju
 • Kasem gahinji: 26/10/2020 20:56

  O ti hajdari,bej gati partine "qendisja".e sigurt qe do te fitosh. Po nuk te shkoi mire BEJ partine"qepja".

  Përgjigju
 • Kovaci: 26/10/2020 20:55

  Ik moj pjelle e lavires do besh politike ti gagaçe

  Përgjigju
 • O tej: 26/10/2020 20:36

  Jam me regjistru ket temin si i behet?

  Përgjigju
  • Or tej: 26/10/2020 22:23

   Vendosja emrin: Partia e Thumbcit×

Lajmi i fundit

John

VIDEO/ Pse Maradona u quajt 'Dora e zotit'?