Hana fillon shkollën, Mozzik dhe Loredana e shoqërojnë

Hana fillon shkollën, Mozzik dhe Loredana e shoqërojnë

Mozzik

Hana, vajza e repertit Mozzik dhe këngëtares Loredana nisi sot ditën e parë të shkollës.

Përveçse për të, kjo ditë është e rëndësishme për prindërit e saj që e kanë shoqëruar dhe i kanë dhënë secilit urimet e tyre.

Në një foto në InstaStory, Loredana shkruan “Zoti të bekoftë”. Mozzik i është bashkuar urimit të saj dhe ka shkruar:

“Hana filloi sot rrugëtimin e parë të saj në shkollë, e normal që qenka ndjenjë shumë e bukur të shohësh fëmijën tënd duke e marrë me shumë dashuri e vullnet fillimin e shkollës. Zoti të dhashtë shëndet e dije vajza ime Hana! Babai yt të do shumë!”- shkruan reperi.

Kujtojmë se Mozzik dhe Loredana janë ndarë, ndërsa nëpërmjet postimeve kanë treguar se kanë zgjedhur bashkëprindërimin si rrugën më të mirë për vajzën e tyre.

1/4
M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Bardhi pyet Dumanin: A ju çoj Rama SMS që të mbyllni çështjen ‘Xibraka’! Kreu i SPAK: S’kam marrë asnjë mesazh! Hetimet për inceneratorët, komplekse

Bardhi pyet Dumanin: A ju çoj Rama SMS që të mbyllni çështjen ‘Xibraka’! Kreu i SPAK: S’kam marrë asnjë mesazh! Hetimet për inceneratorët, komplekse