'Hana paska mbet e vetme', artistja Elizabeta Janaqi këndon cover-in e këngës rrënqethëse të Mentor Hazirit

Artistja Elizabeta Janaqi ka sjellë një nga cover-at më të bukur të këngës "Hana", të këngëtarit kosovar Mentor Haziri.

“Hana” është publikuar rreth një vit më parë dhe ka një melodi e tekst rrënqethës. Muzika dhe vargjet janë nga Eriona Rushiti, ndërsa orkestrimin dhe produksionin e ka bërë Florent Boshnjaku.


Lajmi kryesor:

Nga 'Moj e bukura Arbëri'...artistët interpretojnë vargje të ndiera, fëmijët mesazhe: Me ardhjen e verës, gjithçka do të mbarojë!


D.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Presidenti i ri do të jetë një prej emrave të propozuar nga opozita?×

Lajmi i fundit

John

10 mln euro grante për Start Up-et për sipërmarrësit e rinj, ministrja Bilali në ‘Pa Protokoll’: Aplikimet të hapura që nga 16 maji, ja 3 kategoritë që përfitojnë