Hap fals në shtëpi, Napoli barazon 1-1 me Union Berlin! Gjermanët marrin pikën e parë në Champions League (VIDEO)

Hap fals në shtëpi, Napoli barazon 1-1 me Union Berlin! Gjermanët marrin pikën e parë në Champions League (VIDEO)

Napoli 1-1 Union Berlin


Në stadiumin "Diego Armando Maradona", Napoli dhe Union Berlin barazuan 1-1 për grupin C. Italianët bëjnë një hap fals në shtëpi, me gjermanët që marrin pikën e parë në këtë turne. Dueli u zhbllokua pas 39 minutave nga Politano, me pjesën e parë që u mbyll 1-0. Në pjesën e dytë ishte Fofana që në të 52 minutë barazoi ndeshjen. Me shtatë pikë, Napoli është i dyti në grup pas Real Madridit, ndërsa Berlin me një pikë është në vendin e fundit.


Lajmi kryesor:

GOLAT/ Man. United përmbyset 4-3 nga Copenhagen, Bayern Munich kalon më tej! Biletën për në 1/8 e CHL e marrin edhe Sociedad, Inter e Real Madrid


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e forcon sigurinë dhe rolin e Shqipërisë baza e NATO-s në Kuçovë?×

Lajmi i fundit

Meta mbron Belerin: Tregues flagrant i kapjes mafioze të shtetit nga Edi Rama! Berishës duan t'i humbasin mandatin

Meta mbron Belerin: Tregues flagrant i kapjes mafioze të shtetit nga Edi Rama! Berishës duan t'i humbasin mandatin