VIDEOLAJM/ 'Hapet' sezoni turistik në Shëngjin, kapen dy kuaj duke 'shijuar' detin

Këtë vit duke se plazhi në Shëngjin ka nisur më herët se vitet e tjera. Teksa zona turistike ka nisur të vizitohet, dy kuaj janë parë duke u larë në det këtë të mërkurë.

Kafshët të cilët kishin hyrë në një thellësi të konsiderueshme tërhoqën, vëmendjen e vendasve dhe vizitorëve.

J.GJ./K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Emigrati: 13/04/2022 23:18

    Pak si shum lajme per shengjinin kto dit kush ja ka vu syrin per me ja prish turizmin maskarej

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A e forcon rolin e Shqipërisë zhvillimi në Tiranë i samitit për Ukrainën?×

Lajmi i fundit

Lotito i 'pret biletën' Sarrit: Mjaft me alibi, të marrë përgjegjësitë

Lotito i 'pret biletën' Sarrit: Mjaft me alibi, të marrë përgjegjësitë