Harrojeni Morena Tarakun, miliarderi iranian kalon natën me këngëtaren shqiptare (Foto)

Harrojeni Morena Tarakun, miliarderi iranian kalon natën me këngëtaren shqiptare (Foto)

Ish-i dashuri i Morena Tarakut, Sasha Sobhani

Sasha Sobhani është kthyer në një nga personazhet më të përfolur në shoëbizin shqiptar. Pas ndarjes me këngëtaren Morena Taraku ai njihet si miliarderi iranian që po fiton çdo ditë e më tepër zemrat e femrave shqiptare. Kohët e fundit ai është parë në vendin tonë dhe mesa duket po i pëlqen shoqëria me të njohurit shqiptarë.

Postim i bërë nga Sasha Sobhani në Instagram 

Duke parë postimet në rrjetet sociale, Sasha e ka kaluar mbrëmjen e kaluar me këngëtaren Fjolla Morina. Dyshja shihen teksa kërcejnë dhe dëfrehen në ambjentet e një clubi nate.  

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që SHBA e jo më BE të ndërmjetësojë dialogun Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

'Humbja në derbi na shkundi', Stefano Pioli: Juventusi favorit për titullin

'Humbja në derbi na shkundi', Stefano Pioli: Juventusi favorit për titullin